Kurumsal
Hakkımızda
Değerlerimiz
Hizmet Kalitemiz
  •  2003 yılında Ataşehir'de kurulan Onurlu İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, günümüze kadar birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Kalite anlamında, ülkemiz ve yurt dışında kullanılan birçok ürünün bayiliğini alan firmamız, hızlı ve zamanında çözümler sunmayı kendisine prensip edinmiştir. 

     Onurlu İnşaat, günümüzde önemi daha çok artan; kalite, fiyat ve teslimat süresi parametrelerini müşterilerinin beklentileri doğrultusunda gerçekleştirebilmek için yatırımlarına devam etmektedir. Gerekli ekipman, teknik personel ve araç kapasitesini müşteri memnuniyeti doğrultusunda artırmaktadır.

     Onurlu İnşaat, Isı Yalıtımı, Su Yalıtımı ve Ses Yalıtımı konusundaki bilgi ve tecrübesini Türkiye ve Komşu Ülke yalıtım pazarına sunarak insanlarımıza daha konforlu yapılar sunulmasında etkin rol oynamaya devam edecektir..

  •  Sektördeki tecrübelerimizi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

     

  •  Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.